सेयर:

भर्खरै :

ताथलीका युवा माओवादी प्रवेश, ककसले गरे प्रवेश?    |    जात्रामा बाइककाे टिँटिँ, पुलिस, प्रशासनमात्र हैन, स्थानीय सरकार पनि माैन    |    १५ देखि ६९ वर्ष उमेर समूहका व्यक्तिद्वारा बढी धूमपान , दैनिक रू. आठ करोड ४० लाख चुरोटका खिल्ली सेवन    |    प्रअलाई कसले कर्तव्यबोध गराउने ?    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकाे अर्को महत्वपूर्ण कदम, स्वास्थ्य वीमामा ५० प्रतिशत अनुदान , टाेलटाेलमा खटिँदै बिमक    |    भक्तपुरको चुनदेवीमा माेटरसाइकल दुर्घटना, गिरी र ओेलीकाे मृत्यु    |    २०७८ सालकाे पहिलाे अपराध : गाई फार्ममा बोलाएर २० वर्षीय राईको हत्या    |    थिमिमा सिह्नजात्रा कि सिन्दुर जात्रा ?    |    २५ घन्टापछि ६ बजेर २५ मिनेटमा ठड्याइयाे ५५ हाते लिंगाे, जात्रालु खुसीले नाचे    |    भूपि शेरचनकाे नयाँ वर्ष    |   
पत्रकार महासंघ भक्तपुरमा उपाध्यक्ष , सचिव, काेषाध्यक्ष र समावेशी सहसचिव निर्विरोध

पत्रकार महासंघ भक्तपुरमा उपाध्यक्ष , सचिव, काेषाध्यक्ष र समावेशी सहसचिव निर्विरोध

भक्तपुर , २२ चैत । नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरमा उपाध्यक्ष, सचिव, काेषाध्यक्ष, र समावेशी सहसचिव पद निर्विरोध भएकाे छ ।
निर्वाचन समितिले उम्मेदवारी मनोनयनको नामावली प्रकाशन गर्दै साे पदहरूमा निर्विरोध भएकाे जनाएको छ । निर्विरोध भएका पदहरूमध्ये उपाध्यक्षमा सुन्दर शिल्पकार, सचिवमा सन्जीप घिमिरे, काेषाध्यक्षमा विनाेद काेजू र समावेशी सहसचिवमा सुमन श्रेष्ठ निर्विरोध भएका हुन् ।
आगामी चैत २५ गते बुधबार हुने नेपाल पत्रकार महासंघको जिल्ला शाखा भक्तपुर समितिको निर्वाचनका लागि अध्यक्ष पदका लागि जगत प्रजापति र रमेश गिरीकाे उम्मेदवारी परेकाे छ ।
त्यस्तै महिला उपाध्यक्षमा लिला श्रेष्ठ र शुसिला कुमारी सिग्देल, सहसचिव खुलामा दिपक ढुंगाना, विदुर नेपाल र हेमराज ढकालकाे उम्मेदवारी परेकाे छ भने महिला सदस्यमा कन्चन किसि र सुनिता तुलाधर तथा समावेशी सदस्यतर्फ ५ जनाकाे उम्मेदवारी परेकाे छ । साे पदका लागि काशीराम विरस,किरण सुवाल, प्रतिमा श्रेष्ठ, प्रेम प्रजापति र रामकुमार तितजुकाे उम्मेदवारी परेकाे छ ।
त्यस्तै खुला सदस्यहरूमा दिनेश कार्की, बाबुकाजी श्रेष्ठ, विकास थापा प्रहर, राजकुमार लामिछाने, राजल हुंका( हरिसुन्दर) , रामगाेपाल तमखु, रोशन क्षेत्री, सन्जिवप्रसाद दुलाल, सविना केसी, सुवास-चौलागाई र हरिशरण बाँस्तोलाकाे उम्मेदवारी परेकाे निर्वाचन समितिले जनाएको छ ।

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *