सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ

लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ

भक्तपुर, ९ फागुन । भक्तपुर नगरपालिका वडा नं. १ को सल्लाघारी एरिया लागू औषध कारोबारको भरपर्दो केन्द्र बन्दै गएको छ ।

प्रहरी तथा प्रशासनको कम ध्यान पुग्ने र जंगलमा लुकीछिपी कारोबार गर्न पाउने भएकाले सो क्षेत्र लागू औषध कारोबार गर्ने तथा सेवन गर्नेहरुका लागि उपयुक्त केन्द्र बन्दै गएको हो ।

यसको पछिल्लो उदाहरण बनेको छ, एकैदिन ९ सय थान लागू औषधसहित एक व्यक्ति पक्राउ पर्नु ।

आइतबार विहानै प्रहरीले सल्लाघारीस्थित डा. इवामुरा अस्पताल अगाडिको सडकबाट लागूऔषध बिक्रीकर्ता आनन्दराम चमारलाई पक्राउ गरेको जनाएको छ ।

प्रहरीले चमारबाट ३ सय थान डाईजेपाम, ३ सय थान नोर्फिन र ३ सय थान फेनारगन बरामद गरेको छ ।भारत बेतिया सिक्टा बस्ने ४७ वर्षीय चमारलाई आइतबार प्रहरीले पक्रेपछि सो स्थानलागूऔषध किनबेच गर्ने व्यक्तिहरुको गतिविधि हुने ठाउँ बन्दै गएको पछिल्लो प्रमाण भएको स्थानीयले बताए । स्थानीयले सो ठाउँमा यसअघि पनि लुकीछिपी विभिन्न लागू औषधको कारोबार हुने गरेको थियो । त्यसबारेमा प्रहरीले निगरानी नराखेको गुनासो स्थानीयको छ ।

आइतबार विहानको सो घटनाबारेमहानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *