सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा

ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा

भक्तपुर । ताथली नाला सडककाे स्तराेन्नतिमा ठेकेदारले ढिलासुस्ती गरेकाे भन्दै स्थानीयले आन्दोलन गरेका छन् ।
सडक खण्डअन्तर्गत ठाउँठाउँमा पीच उप्काएर अलपत्र छाेड्दा धूलाम्य भएपछि हिँडडुल गर्न समस्या भएकाे भन्दै आइतबार सडक अवरुद्घ गरि आन्दोलन गरेकाे पीडितले बताए ।
उनीहरूले तत्काल सडक कालाेपत्र गर्नुपर्ने र कालाेपत्र नभएसम्मका लागि पानी छर्किनु पर्ने माग राखे । सडकमा धूलाे उडेर हैरान भएपछि पटकपटक ठेकेदारलाई पानी छर्किनका लागि भन्दा पनि ठेकेदारले वेवास्ता गरेकाे उनीहरूकाे भनाइ छ ।
लगभग पाैने घन्टा अवरुद्ध सडक प्रहरीको अनुराेधमा खुलाईएकाे थियाे

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *