सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान

शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान

भक्तपुर, ८ फागुन । नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन चाँगुनारायण नगरको दोस्रो अधिवेशन शनिबार भएको छ ।

अधिवेशनले महेन्द्रग्राम माध्यमिक विद्यालयका प्रधानाध्यापक सोमकुमार श्रेष्ठको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय नयाँ कार्य समिति गठन गरेको छ ।

अधिवेशनले महिला उपाध्यक्षमा नानुमैंया गिरी, उपाध्यक्षमै बाबुकृष्ण पौडेल चुनेको छ । त्यस्तै समितिको सचिवमा रामचन्द्र भट्टराई र कोषाध्यक्षमा सुरेश न्यौपाने चुनिएका छन् ।

चाँगुनारायण नगरपालिकाका नगरप्रमुख सोमप्रसाद मिश्रको प्रमुख आतिथ्यमा सम्पन्न सो अधिवेशनकै अवसरमा यस वर्ष अनिवार्य अवकाशपाएका तीन शिक्षकलाई सम्मान गरेको छ । सो अवसरमा पूर्व शिक्षकहरु इन्द्रप्रसाद कायष्थ, लिलाबहादुर रोका र अम्बिका प्रसाद दाहाल सम्मानित भएका छन् ।

सोही अवसरमा श्रीकृष्ण माविका प्रअ कृष्णहरि बल्ललाई मरणोपरान्त सम्मान गरिएको थियो ।

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *