सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
शिक्षामा नवीन सोचको अभ्यास गर्दै वी किड्स, एक्प्लोर, लर्न र ग्रोको मान्यता लागू

शिक्षामा नवीन सोचको अभ्यास गर्दै वी किड्स, एक्प्लोर, लर्न र ग्रोको मान्यता लागू

भक्तपुर, ४ फागुन । भक्तपुरको सूर्यविनायकको पाण्डुबजार हाइटस्थित वी किड्स स्कुलले सरस्वती पूजाको अवसरमा मंगलबार अक्षरारम्भ कार्यक्रम गरेको छ । ससाना नानीहरुलाई अक्षर चिनाउने दिनमा विद्यार्थीको अक्षरारम्भ कार्यक्रम गरेको हो ।

सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं ६ मा रहेको स्कुलले त्यस अवसरमा निःशुल्क हेल्थ क्याम्प पनि गरेको थियो । जस अन्तरगत जनरल चेकअप र डेण्टल चेक अप गरिएको थियो । स्कुलकी प्रिन्सिपल मञ्जु दुवालले इसिडी पद्दतिबाट प्रभावकारी शिक्षण गर्दै वालवालिकाको सर्वाङ्गीण विकासका लागि स्कुल प्रयासरत रहेको जनाइन् ।

यसका लागि स्कुलले थिमेटिक एप्रोच(प्रोग्रसिव लर्निङ) को आधारमा ससाना नानीहरुलाई शिक्षण क्रियाकलाप गरिरहेको जानकारी दिँदै एक्प्लोर, लर्न र ग्रोको मान्यता र सिद्धान्तका साथ ससाना नानीहरुलाई उत्कृष्ट शिक्षण सिकाईका लागि चाहिने सम्पूर्ण सुविधा तथा वातावरणका साथ स्कुलमा शिक्षण क्रियाकलाप भइरहेको बताइन् ।

सरस्वती पूजाकै अवसरमा मंगलबारदेखि नै स्कुलमा प्लेगु्रपदेखि कक्षा एक सम्म भर्ना खुला गरिएको पनि स्कुलले जनाएको छ ।

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *