सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
भक्तपुरका प्रिन्सिपल राष्ट्रिय युवा परिषद् सदस्यमा नियुक्त

भक्तपुरका प्रिन्सिपल राष्ट्रिय युवा परिषद् सदस्यमा नियुक्त

भक्तपुर, २९ माघ । भक्तपुरका एक प्रिन्सिपल राष्ट्रिय युवा परिषद् सदस्यमा नियुक्त भएका छन् ।

युवा तथा खेलकुद मन्त्रालयको मन्त्रीस्तरीय निर्णयबाट भक्तपुरको ताथलीस्थित एसएस सदन सेकेण्डरी स्कुलका प्रिन्सिपल मुकेश योञ्जन सदस्यमा नियुक्त भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

रामेछापको हिलेदेवी स्थायी घर भई हाल चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं.९ ताथली बस्दै शिक्षण कर्म गरिरहेका उनलाई जनजातिको तर्फबाट सदस्यमा नियुक्त गरिएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

को को कहाँबाट नियुक्त भए ? यस्तो छ लिष्ट

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *