सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
जनप्रतिनिधिको यो के बानी?

जनप्रतिनिधिको यो के बानी?

जनप्रतिनिधिको यो के बानी?
अति भो आपसी खिचातानी

नलचलोस् कसैको मनोमानि
नबढौं आपसमा खुट्टा तानी

जनादेश त मिलेर बढ्ने हो नि
बढौं अघि सबले यति जानी

चाहिने नगरको विकास हो नि
सहमतिसाथ अघि बढे भो नि

यत्रो महामारीको बेला नि
बखेडा र जगहसाई किन नि ?

प्रस्तुत कविताका लेखक वुद्धिकुमार घो हुन्, उनी आर्दश लायकु माविका प्रअ हुन् । उनीजस्तै मध्यपुर थिमीमा पछिल्लो समयमा बढको किचलोका कारण धेरै जनता निराश र दिक्क छन् ।

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *