सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
भक्तपुरमा कर्फ्यु लगाउनुपर्ने अवस्था आएको डाक्टरको भनाइ (भिडियो)

भक्तपुरमा कर्फ्यु लगाउनुपर्ने अवस्था आएको डाक्टरको भनाइ (भिडियो)

भक्तपुर, १४ चैत । भक्तपुर नगरमा कर्फ्यु लगाउनुपर्ने आवश्यकता देखिएको चिकित्सकले बताएका छन् ।

लकडाउनको चौथो दिन भक्तपुर नगपालिकाद्वारा सञ्चालित जनस्वास्थ्य केन्द्रका प्रमुख डा. रत्नसुन्दर लासिवाले उक्त कुरा बताएका हुन् । उनले कोरोना भाइरसको सम्भावित जोखिमलाई न्यूनीकरण गर्न सरकारले लकडाउनको घोषणा गरे पनि त्यसको जुन रुपमा प्रभाव पार्नुपर्ने हो त्यो नहुँदा कर्फ्यु नै लगाउनु पर्ने र कोरोना भाइरसको जोखिम न्यूनीकरणका लागि प्रयास गर्नुपर्ने बताएका हुन् ।

भिडियो :https://www.youtube.com/watch?v=bkKPrrz8I7o

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *