सेयर:

भर्खरै :

छुट्टै धारका लेखक संस्कृति शिराेमणि हरिराम जाेशीकाे `मेरा अनुभूतिहरू´ सार्वजनिक    |    सहरी क्षेत्रका विद्यालय बन्द गर्ने निर्णय    |    ताथलीका युवा माओवादी प्रवेश, ककसले गरे प्रवेश?    |    जात्रामा बाइककाे टिँटिँ, पुलिस, प्रशासनमात्र हैन, स्थानीय सरकार पनि माैन    |    १५ देखि ६९ वर्ष उमेर समूहका व्यक्तिद्वारा बढी धूमपान , दैनिक रू. आठ करोड ४० लाख चुरोटका खिल्ली सेवन    |    प्रअलाई कसले कर्तव्यबोध गराउने ?    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकाे अर्को महत्वपूर्ण कदम, स्वास्थ्य वीमामा ५० प्रतिशत अनुदान , टाेलटाेलमा खटिँदै बिमक    |    भक्तपुरको चुनदेवीमा माेटरसाइकल दुर्घटना, गिरी र ओेलीकाे मृत्यु    |    २०७८ सालकाे पहिलाे अपराध : गाई फार्ममा बोलाएर २० वर्षीय राईको हत्या    |    थिमिमा सिह्नजात्रा कि सिन्दुर जात्रा ?    |   
भक्तपुरमा कर्फ्यु लगाउनुपर्ने अवस्था आएको डाक्टरको भनाइ (भिडियो)

भक्तपुरमा कर्फ्यु लगाउनुपर्ने अवस्था आएको डाक्टरको भनाइ (भिडियो)

भक्तपुर, १४ चैत । भक्तपुर नगरमा कर्फ्यु लगाउनुपर्ने आवश्यकता देखिएको चिकित्सकले बताएका छन् ।

लकडाउनको चौथो दिन भक्तपुर नगपालिकाद्वारा सञ्चालित जनस्वास्थ्य केन्द्रका प्रमुख डा. रत्नसुन्दर लासिवाले उक्त कुरा बताएका हुन् । उनले कोरोना भाइरसको सम्भावित जोखिमलाई न्यूनीकरण गर्न सरकारले लकडाउनको घोषणा गरे पनि त्यसको जुन रुपमा प्रभाव पार्नुपर्ने हो त्यो नहुँदा कर्फ्यु नै लगाउनु पर्ने र कोरोना भाइरसको जोखिम न्यूनीकरणका लागि प्रयास गर्नुपर्ने बताएका हुन् ।

भिडियो :https://www.youtube.com/watch?v=bkKPrrz8I7o

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *