सेयर:

भर्खरै :

छुट्टै धारका लेखक संस्कृति शिराेमणि हरिराम जाेशीकाे `मेरा अनुभूतिहरू´ सार्वजनिक    |    सहरी क्षेत्रका विद्यालय बन्द गर्ने निर्णय    |    ताथलीका युवा माओवादी प्रवेश, ककसले गरे प्रवेश?    |    जात्रामा बाइककाे टिँटिँ, पुलिस, प्रशासनमात्र हैन, स्थानीय सरकार पनि माैन    |    १५ देखि ६९ वर्ष उमेर समूहका व्यक्तिद्वारा बढी धूमपान , दैनिक रू. आठ करोड ४० लाख चुरोटका खिल्ली सेवन    |    प्रअलाई कसले कर्तव्यबोध गराउने ?    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकाे अर्को महत्वपूर्ण कदम, स्वास्थ्य वीमामा ५० प्रतिशत अनुदान , टाेलटाेलमा खटिँदै बिमक    |    भक्तपुरको चुनदेवीमा माेटरसाइकल दुर्घटना, गिरी र ओेलीकाे मृत्यु    |    २०७८ सालकाे पहिलाे अपराध : गाई फार्ममा बोलाएर २० वर्षीय राईको हत्या    |    थिमिमा सिह्नजात्रा कि सिन्दुर जात्रा ?    |   
भक्तपुरमा भित्रियो कोरोना परीक्षण मेसिन, सिडिओ, मेयरद्वारा निरीक्षण

भक्तपुरमा भित्रियो कोरोना परीक्षण मेसिन, सिडिओ, मेयरद्वारा निरीक्षण

भक्तपुर, ५ चैत । भक्तपुरमा कोरोना परीक्षण मेसिन भित्रिएको छ ।

कोरोना भाइरसको कारण संसारभर त्रास भइरहेको बेलामा भक्तपुरको मध्यपुर थिमी नगरपालिकामा रहको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा सो मेसिन भित्रिएको हो ।

मध्यपुर थिमि नगरपालिका बाट संचालित सो अस्पतालमा उक्त मेसिन भित्रिएसँगै मेसिनको निरीक्षण भक्तपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डे र नगर प्रमुख मदनसुन्दर श्रेष्ठ, उपनगर प्रमुख अञ्जनादेवी मधिकर्मी लगायतले निरीक्षण गरेका छन् ।

नगरपालिकाले परीक्षणका लागि (पोलिमराइज चेन रिएक्सन) पीसीआर ल्याएको हो । उक्त मेसिनको उपयोगिताबारे अस्पतालका विशेषज्ञ चिकित्सकले प्रजिअ पाण्डे र नगर प्रमुख श्रेष्ठलगायतलाई जानकारी दिएका थिए ।

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *