सेयर:

भर्खरै :

नगरपालिकामै नभएका काम दुवाकोटमा, यसरी बन्दैछ दुवाकोट नमूना    |    क्रिकेटका कप्तान मल्लद्वारा भक्तपुरमा तालिम, राजर्षी गुरुकुलको खेलकुद सल्लाहकारमा कप्तान मल्ल नियुक्त    |    चार शिक्षकहरु सम्मानित, सम्मानित शिक्षकहरुद्वारा ४ लाखको सहयोग कोष स्थापना    |    संसद पुनः स्थापनाबारे नेमकिपाको धारणा : ‘सर्वोच्चको निर्णयले एउटा अवसर गुम्यो’    |    नगरपालिकाले दिने ३ लाखका लागि छानिए युवा, तपाईं पर्नुभयो ?    |    भक्तपुरमा मातृभाषामा पत्रकारिताको आवश्यकताबारे छलफल, प्रोत्साहनका लागि पुरस्कारको घोषणा    |    चाँगुनारायण नगरपालिकाकै पहिलो शववाहन दुवाकोटमा, मेयरद्वारा रु. १ लाख दिने वचन    |    लागूऔषध किनबेचको केन्द्र बन्दै सल्लाघारी एरिया, ९ सय थान लागू औषधसहित एक पक्राउ    |    ठेकेदारकाे लापरवाहीविरूद्द स्थानीय सडकमा    |    शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा सोम श्रेष्ठ, तीन शिक्षकलाई सम्मान    |   
भक्तपुरमा भित्रियो कोरोना परीक्षण मेसिन, सिडिओ, मेयरद्वारा निरीक्षण

भक्तपुरमा भित्रियो कोरोना परीक्षण मेसिन, सिडिओ, मेयरद्वारा निरीक्षण

भक्तपुर, ५ चैत । भक्तपुरमा कोरोना परीक्षण मेसिन भित्रिएको छ ।

कोरोना भाइरसको कारण संसारभर त्रास भइरहेको बेलामा भक्तपुरको मध्यपुर थिमी नगरपालिकामा रहको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा सो मेसिन भित्रिएको हो ।

मध्यपुर थिमि नगरपालिका बाट संचालित सो अस्पतालमा उक्त मेसिन भित्रिएसँगै मेसिनको निरीक्षण भक्तपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डे र नगर प्रमुख मदनसुन्दर श्रेष्ठ, उपनगर प्रमुख अञ्जनादेवी मधिकर्मी लगायतले निरीक्षण गरेका छन् ।

नगरपालिकाले परीक्षणका लागि (पोलिमराइज चेन रिएक्सन) पीसीआर ल्याएको हो । उक्त मेसिनको उपयोगिताबारे अस्पतालका विशेषज्ञ चिकित्सकले प्रजिअ पाण्डे र नगर प्रमुख श्रेष्ठलगायतलाई जानकारी दिएका थिए ।

सेयर:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *